Jellybean What Do You See?
Jellybean What Do You See?
Regular price
$10.00 USD
Regular price
Sale price
$10.00 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
Kit includes all felts shown in photo as well as a laminated teacher's write up.
(Includes one each of orange, pink, red, yellow, blue, purple, black and green jellybeans and a jellybean jar.)
Due to the handmade nature of the felts, colours or other minor elements, may vary.
